Flow Free Fırtınası

Flow Free Fırtınası

Zekayı geliştiren uygulamaları merak edenlere, kafa yormayı sevenlere çok güzel bir haberimiz var: Flow oyunu. Hem oyun oynayarak eğlenmeye hem de beyin jimnastiği yapmaya ne dersiniz? En çok oynanan mobil oyunlarda beşinci sırada yer alan Flow oyununa bir göz atın derim.

Günümüzde her şeye o kadar kolay ulaşır duruma geldik ki; eskiden saatlerimizi ve belki de günlerimizi verdiğimiz şeyi elde etmemiz şimdi yalnızca saniyelerimizi alıyor. Düşünmemeye iyice alıştık ve üşenmeye başladık. Son yıllarda teknolojiye her anımızda muhtaç olan bizler, teknolojiyi yerinde ve doğru kullanmadığımız için o bizim esirimiz olması gerekirken biz onun esiri olduk. Elimizden bir dakika bile düşürmediğimiz telefonumuzla neden zihnimiz için faydalı bir şeyler yapmayalım değil mi?

Big Duck Games LLC imzalı bulmaca oyunu Flow, Android ve İOS platformlarının her ikisinin de desteklediği, 2012’den günümüze kadar varlığını kendini yenileyerek ve geliştirerek sürdürmüş bir zeka oyunu. Flow Free’nin, Flow Free: Hexes ve Flow Free: Bridges olarak iki ekstra versiyonu, üç farklı zorluk seviyesi ve süreli/süresiz seçeneği var. Birbirlerinden farkı yalnızca gidiş yönleri olan üç oyunda da amaç; renkleri aynı olan noktaları doğru yollar kullanarak birleştirmek ve oyun alanında boş kutu bırakmadan bunu yapmak. Tabii bölüm atladıkça kutucuk sayımız ve birleştirmemiz gereken noktalarımız fazlalaşıyor ve seviyemiz zorlaşıyor. Bu da sizi farklı alanlarda testlere tabi tutuyor ve problem çözme, dikkat, algılama hızı, odaklanma, hafıza gibi alanlarda gelişmenize olanak sağlıyor.

En çok oynanan mobil oyunlar arasında ilk sıralarda yerini almış bu oyunla kendiniz için en doğru yerden başlamak istemez misiniz? Hayatınızdaki olumsuzlukları yok edemezsiniz ama onlara yön vermek sizin elinizde! Zihinsel becerileri geliştiren oyunları, kafa yormayı, sınırları zorlamayı seven tüm oyun severleri Flow’la tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. Appstore ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirmeniz için de…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P