Alcatel Go Flip Tanıtımı Yapıldı

Alcatel Go Flip Tanıtımı Yapıldı

Hayatımızın ayrılmaz parçaları haline gelen akıllı telefonlar, bildiğiniz gibi son 10 yılda çok büyük bir rağbet gördü. Özellikle en başta Nokia gibi markaların bu alanda yenilik göstermeye başlaması ve daha sonra Samsung’un çeşitli yenilikler ile piyasaya atılması, ortamı hareketlendirdi. İlk yıllarda insanlara son derece hoş gelen akıllı ve dokunmatik telefonlara daha sonra Apple katıldı. İPhone telefon serisi kısa sürede çok satılanlardan biri oldu ve Nokia gerilemeye başladı. Sonraki dönemlerde Samsung ve Apple çok büyük bir yarış içerisine girdi. Şık tasarımlar ve göz alıcı özellikle telefon modellerine eklendi. Şimdi ise sırada sıra dışı görünümüyle Alcatel Go Flip bulunuyor. Peki bu telefonunun özelliklerini merak ediyor musunuz? Eğer isterseniz Alcatel Go Flip tanıtımı yapıldı. Bu özellikleri öğrenmek isterseniz, yazımızın devamına bakabilirsiniz.

Kapaklı Tasarımıyla Yeni Akıllı Telefon

Eski model telefonları hatırlıyor musunuz? Kapaklı ve kullanmaktan keyif aldığımız o telefonları özlediyseniz, bu yazımızın devamına bakabilirsiniz. Artık Alcatel Go Flip ile siz de eskiye dönebilirsiniz. Yeni seri olarak üretilen bu telefon sandığınız kadar büyük bir ekrana sahip değildir. Öncelikli olarak ekranı 2.8 inç büyüklüğündedir. Kapağının üzerinde bir adet küçücük bildiri ekranı yer almaktadır. Bu onun görüntüsüne farklı bir hava katmıştır. İşlemci olarak Snapdragon 210 kullanılmıştır. Telefonun boyutu oldukça küçüktür. Alıştığınız o büyük ve geniş ekranlardan oldukça farklı bir yapıya sahiptir.

Akıllı Telefon Kavramına Farklı Bir Bakış Açısı

Akıllı telefon kavramına yeni bir bakış açısı getiren Alcatel GO Flip telefon serisi, son derece küçük bir tasarıma sahiptir. Eski özlediğiniz o kapaklı tasarım burada bulunmaktadır. 2.8 inç ekran ve Snapdragon 210 işleminin yanında 512 MB RAM bulunmaktadır. Bu size gerçekten de az gelebilir ancak telefon yeni bir bakış açısı ile geldi. Kullanışsız ve yeni nesil uygulamalara ayak uyduramayacağını düşünüyor olabilirsiniz. Bataryası 1,350 mAh gücündedir. Ayrıca 5 MP kamerası bulunmaktadır. T-Mobile tarafından satılacak olan bu telefonun fiyatı ise oldukça uygun. Tam olarak 75 dolar gibi bir fiyat etiketinin olduğunu söylemeliyiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P