Arayıpta Bulamayacağınız Tropikal Ürünler

Arayıpta Bulamayacağınız Tropikal Ürünler

Ülkemiz verimli topraklarıyla tarım açısından son derece elverişlidir. Peki aradığınız ve canınızın çektiği sebze ve meyveleri buna rağmen mevsiminde tüketebiliyor musunuz? Organik gıdaya olan dikkatiniz eğer yüksek düzeydeyse kesinlikle alışveriş yaptığınız yerleri doğru seçmelisiniz. Diyelim ki Frenk üzümü alacaksınız ancak doğallığından şüphe ediyorsunuz. İşte bu noktada sebze ve meyve sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemizle siz değerli müşterilerimize İstanbul Ortaköy’de hizmet veriyoruz. Bu işe gönülden olan tutkumuz ile devam ediyor ve bizi tercih edenleri organik sebze ve meyveler ile buluşturuyoruz. Seçeneklerimiz arasında Frenk üzümü de bulunuyor. Örneğin arayıp da bulamayacağınız tropikal ürünler yine size sunduklarımız arasında. Canınız Frenk üzümü mü istiyor? Yoksa bir anda eşiniz mi aşerdi? İstanbul’da Frenk üzümü nereden bulacağım diye düşünmeyin, hemen bizi arayın ve kısa sürede kapınıza kadar getirelim.

Organik Tropikal Ürün Satışı

Bulunduğumuz şartlar altında ülkemizde çok fazla tropikal meyve yetişmemektedir. Bazı yöntemler ve teknikler kullanılarak yetiştirilse de inorganik tarım faaliyetlerinin kullanılması insan sağlığında ciddi problemlere neden olabilmektedir. Eğer siz organik tropikal meyve, mangosten ve benzeri meyveleri tüketmek istiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Özellikle Antalya çevresinde yetiştiriciliğini yaptığımız ve tamamen organik tarım tekniklerini kullandığımız mangosten ve benzeri meyveler bizim tarafımızdan sizlere sunuluyor. Artık gönül rahatlığı ile sipariş verebilecek ve ürünleri kapınıza kadar getirtebileceksiniz. Söylemek gerekirse mevsiminde toplanan ve yetiştirilen ürünleri tüm saklama koşullarına uygun şekilde bekletiyor ve sizlere 4 mevsim ulaştırma fırsatını yaratıyoruz.

4 Mevsim Taze Lime Limon

Tropikal iklim kuşağında yetişebilen ve ülkemizin her yerinde çokça temin edilemeyen lime limon yine seçeneklerimiz arasında mevcut. Söylemek gerekirse sektörde 20 yılı aşkın bir süredir bulunuyoruz. Doğal olarak organik tarım ve uygun saklama koşullarına en iyi şekilde ayak uydurmuş durumdayız. Önceliğimiz ticaret değil, tamamen müşteri memnuniyetidir. Bu noktada ticari amaçlar doğrultusunda hareket etmiyor, lime limon ve benzeri ürünleri sizlere her mevsim taze ulaştırmamıza yardımcı oluyor. Hiç beklenmedik anlarda lime limon ve benzeri tropikal meyvelere ihtiyacınız olabilir. Örneğin eşiniz hamile olabilir ve canı bir anda istemiş olabilir. O halde hiç panik yapmayın ve lime limon satın almak için hemen bizimle iletişime geçin. Çok kısa sürede kapınıza kadar getireceğiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P