DenizBank Çalışma Saatleri

DenizBank Çalışma Saatleri

1938 yılında gelişme sürecinde olan Türk denizcilik sektörüne ihtiyacı olan finansmanı sağlayabilmek için kurulan DenizBank, 1997 yılında özelleştirilmiştir. Güçlü alt yapısı ve geniş hizmet ağı ile ülkemizin önde gelen bankaları arasına adını yazdıran DenizBank aracılığı ile bankacılık işlemlerini gerçekleştirmeyi tercih eden çok sayıda kişi bulunmaktadır. Özellikle DenizBank şubelerine giderek bankacılık işlemlerini yapanların sayısı yadsınamayacak kadar fazladır. Sizde DenizBank müşterisi iseniz ve işlemlerinizi şubeye giderek yapmayı seçiyorsanız DenizBank çalışma saatlerini mutlaka bilmelisiniz. Bankaların çalışma saatlerini bilmek bekleme sorununu ortadan kaldıracak önemli bir detaydır. Sizde müşterisi olduğunuz DenizBank’ın çalışma saatlerini bilirseniz öğle paydosunda şubeye gitmez veya banka açılmadan çok önce şubede olmazsınız. Vakit kaybını önleme adına banka açılış saatlerini bilmek çok önemlidir.

DenizBank Çalışma Saatleri

DenizBank hafta içi günlerde sabahları saat 09.00’da hizmet vermeye başlamaktadır. DenizBank kapanış saati ise akşam 17.00 olarak belirlenmiştir. Sizde iş günlerinde saat 09.00 ila 17.00 arası DenizBank şubelerinde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

DenizBank Öğle Paydosu Saati

DenizBank öğle paydosu saati diğer bankalar ile aynıdır. DenizBank öğle paydosu saat 12.30’da başlamakta ve 13.30’a kadar devam etmektedir.

DenizBank Çalışma Saatleri Dışında İşlem Nasıl Yapılır?

444 0 800 numaralı DenizBank Çağrı Merkezi aracılığı ile sizde DenizBank çalışma saatleri dışında işlem yapabilirsiniz. AçıkDeniz İnternet Şubesi’ni kullanıp yine bankacılık işlemlerinizi DenizBank çalışma saatleri dışında yapmanız mümkün. DenizBank ATM’lerini kullanıp pek çok bankacılık işlemi yapabileceğinizi de unutmamalısınız.

DenizBank Çalışma Saatleri
DenizBank Çalışma Saatleri
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P