Kuru ve Yıpranmış Saçlara Son!

Kuru ve Yıpranmış Saçlara Son!

Kuru ve yıpranmış saçlar için çözüm önerileri arıyorsanız saç bakım maskelerine ayrı bir özen göstermeniz yerinde bir adım olacaktır. Günümüzde çok sayıda kadın evde doğal saç bakım maskeleri hazırlamakta ve yıpranmış saçlarını güçlendirerek yeniden sağlığına kavuşturmayı başarmaktadır. Sizde kuru ve yıpranmış saçlar için saç bakım maskeleri kullanmayı düşünüyorsanız mayonez saç maskesi gibi öne çıkan ve güzellik sırları arasında kendisine yer edinen maske tarifleri deneyebilirsiniz. Mayonez saç maskesi etkileri ile sizi de memnun edebilir. Saçı onaran ve saçlara parlaklık kazandıran mayonez saç maskesinin hazırlanışı ve uygulanışı ise şu şekildedir.

Gereken Malzemeler

  • 4 kaşık mayonez
  • 1 yumurta
  • 1-2 yemek kaşığı kadar zeytinyağı (Dileyenler zeytinyağı yerine jojoba yağı veya Hindistan cevizi yağı kullanabilirler.)

Mayonez Maskesinin Saça Uygulanışı

Öncelikle malzemeleri oda sıcaklığına getirmeniz gerekiyor. Yumurtayla mayonezi güzelce karıştırmalı ve içine karıştırırken zeytinyağı da eklemelisiniz. Karışımı nemli saça uygulamanız gerektiğini unutmamalısınız. 15 dakika süresince masaj yaparak karışımı saçlarınıza iyice yedirmeli ve ardından saçınızı bone ile sarmalısınız. En az 1 en çok 2 saat kadar bu şekilde bekledikten sonra ılık su kullanıp saçlarınızı durulayabilir ve evde doğal saç bakımı yapmayı sona erdirebilirsiniz. Mayonez saç maskesi haftada bir defa hazırlayıp saçınıza uygulayabileceğiniz saç bakım maskelerindendir. Saçları onaran ve parlaklık kazandıran mayonez saç maskesi ile siz de hayal ettiğiniz hacimli saçlara kavuşabilirsiniz. En iyi saç bakım maskelerinden biri olarak gösterilen mayonez saç maskesi ile kısa süre içinde muazzam sonuçlar elde etmek sizin elinizde.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P