Pürüzsüz Bir Cilt İçin

Pürüzsüz Bir Cilt İçin

Tüm kadınlar güzel, sağlıklı ve pürüzsüz bir cildinin olmasını istemektedir. Işıl ışıl parıldayan bir cilt sizin de hayaliniz ise evde doğal yollarla hazırlayabileceğiniz maske tariflerini değerlendirmek isteyebilirsiniz. Mükemmel bir cilde kavuşulmasını sağlayan kuru maya maskesi gibi maya maskeleri ile hayalinizi gerçeğe dönüştürebilir ve parıldayan pürüzsüz bir cildinizin olmasını sağlayabilirsiniz.

En iyi yüz bakım maskeleri arasında gösterilen ve etkileri ile kullanıcılarını fazlasıyla mutlu eden kuru maya maskesi tarifini hazırlamak oldukça kolaydır. Bu mükemmel maske tarifini siz de kısa süre içerisinde hazırlayıp cildinize uygulayabilirsiniz.

Gereken Malzemeler

Bir çay kaşığı toz maya

Biir miktar su

Hazırlanışı Ve Uygulanışı

Yeterli oranda suyla kuru mayayı güzel bir şekilde karıştırmalısınız. Karıştırma işlemine krem kıvamını yakalayana kadar devam etmeniz gerekiyor. Kremi kıvamı oluştuğunda karışımı cildinize sürebilirsiniz. Kuru maya maskesinin cilde etki edebilmesi için 15 dakika kadar cilt yüzeyinde kalması sağlanmalıdır. 15 dakikanın sonunda yıkayarak karışımı cildinizden çıkarabilir ve doğal cilt bakımınız noktalayabilirsiniz. Kuru maya maskesi cildi pürüzsüzleştiren maske tariflerindendir. Ciltteki ölü deri hücrelerini yok etmekte ve bu yönüyle harika ve pürüzsüz bir görünüme kavuşulmasının önünü açmaktadır. Doğal maske tariflerinden olan ve kadınların güzellik sırları arasında da yer alan kuru maya maskesini dilerseniz siz de haftada iki sefer hazırlayabilir ve evinizde doğal cilt bakımınızı kendi başınıza gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P