Survivor Türkiye’nin Elenen İsmi Belli Oldu

Survivor Türkiye’nin Elenen İsmi Belli Oldu

Tüm dünyada olduğu Türkiye’de de heyecanla beklenen Survivor Türkiye 9 Ocak 2021 tarihinde TV8’de ekranlarda yerini aldı. Dominik Cumhuriyeti’nde başlayan yarışmada bu seneki takımlar ünlüler ve gönüller şeklinde. Acun Ilıcalı, Alp Kırşan, Murat Ceylan’ın sunuculuğunu yaptığı Survivor Türkiye ünlüler takımında Çağrı Atakan, Bahar Servis, Sergen Baya isimleri de yer alıyor. Survivor Türkiye’nin hafta gönüllü takımından elenen ismi Duygu Serap Salman Türkiye’ye döndükten sonra çarpıcı itirafları ile gündeme geldi.

Elenen İsimden Çarpıcı Açıklamalar!

Dünyada yayınlanmaya başladıktan dokuz sene sonra Türkiye’de yayınlanmaya başlayacak Survivor Türkiye ilk defa Kanal D Kuzey ve Güney takımları olarak sevenleri ile buluştu. Sonrasında gönüllüler-ünlüler, kadınlar-erkekler, Türkiye-Yunanistan, all star-gönüllüler gibi farklı konseptlerle yayınlanan reality yarışması bu sezonda Türkiye’de büyük ilgi görüyor. Sezon boyunca gün içinde farklı programlar ile yayında kalan program bu senede reyting rekorları kırıyor. Her hafta bir takımdan yapılan eleme ile bu hafta adadan ayrılan isim gönüllü takımından Duygu Serap Salman oldu. Yarışma boyunca sürekli konuşmaları, tartışmaları ve takım arkadaşları ile olan ilişkileri ile öne çıkan, adından sık sık söz ettiren yarışmacı adadan ayrıldıktan sonra yarışmadaki favori ismini açıkladı.

Favori isminin Dora olduğunu belirten yarışmacı adada var olan iki yüzlülükten yakındı. Takımdaki herkesin birbiri arkasından konuşurken yüzlerine güldüğünü adada olmayı haketmeyen yarışmacıların bulunduğunu söyledi. Yarışmacı Steven’ı da güzel sözlerle andı. Favori isminin üzerinde duran Duygu Serap Salman seçimini yaparken karakterin performansın üzerinde değerlendiğini belirtti. Survivor Türkiye programı bittikten sonra kimlerle görüşmeye devam edersin sorusuna ise yarışmacı Türkiye’de yeterince arkadaşı, ailesi olduğunu söylerek yarışmaya gelirken arkadaşlık kurma amacı gütmediğini ancak karşı takımda daha fazla sevdiği, enerjisinin daha uyumlu olduğunu düşündüğü yarışmacıların olduğunu söyledi.

Duygu Serap Salman Kimdir?

19 Mayıs 1997 tarihinde Ağrı’da dünyaya gelen Duygu Serap Salman Ağrı doğumlu. Uzun yıllar spor hayatının bir parçası olan Duygu Serap bunu kariyer hayatına taşımış v profesyonel trainer. Voleybol, futbol, hentbol, MMA kickboks, crossfitarklı gibi spor dallarında da uzmanlığı olan Duygu Serap Saylan’ın aynı zamanda dans kariyeri de bulunmakta.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P