Felipe Melo’ya Ödül Gibi Ceza!

Felipe Melo’ya Ödül Gibi Ceza!

Türkiye’de futbol oynadığı dönemde Galatasaray’lı taraftarının sevgilisi haline gelen, hırsı ve kavgacı kişiliği ile ön plana çıkan Felipe Melo geçen hafta takımı Palmeiras’ın rakibi Penarol’u 3-2 yendiği karşılaşma sonrası rakibine yumruk atarak Dünya gündemine girmişti. Hem ülkemizde hem de Dünya çapında gündem haline gelen bu olay sonrası Felipe Melo’ya çok ağır bir ceza verilmesi bekleniyordu.

Sadece 3 Maç ile Kurtuldu!

Felipe Melo için 10 maç ve üzeri ceza beklenirken oyuncu sadece 3 maç ceza aldı. Buna karşılık Palmeiras’ın rakibi Penarol forması giyen ve olayların çıkmasında pay sahibi olan Nandez, Mier ve Hernandez de 3’er maç ceza aldı. Brezilya basını yumruk atan ile yumruk yiyen aynı kefede başlıkları ile duyurduğu habere göre Penarol klübü bu cezaya itiraz için hazırlanıyor.

Felipe Melo olayı Türkiye’de de Çok Tartışıldı.

Oyuncunun ülkemizden gidişinin ardından 2 yıl geçmesine rağmen Melo olayı ülkemizde de gündemi meşgul etti. Twitter Türkiye gündeminde gün boyu kalan Melo’nun rakibine yumruk atması konusunda Galatasaray’lı taraftarların futbolcuyu haklı bulduğu, diğer klüp taraftarlarının ise karaktersizlik ile suçladığını söyleyebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ceza melo

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P