En İyi Mobil Mesajlaşma Uygulamaları

En İyi Mobil Mesajlaşma Uygulamaları

GSM operatörlerinin SMS ücretlerini pahalılaştırmasına karşılık olarak, her geçen gün yeni bir mesajlaşma uygulaması açıldığını görebiliyoruz. Bu uygulamalar sayesinde sadece internet bağlantısıyla arkadaşlarınızla sohbet edebilir veya yeni kişiler tanıyabilirsiniz. En iyi mesajlaşma uygulamaları arasında birkaç farklı isim olduğunu görebiliyoruz. Bu isimler en fazla tercih edilen, güvenilir ve kaliteli uygulama sunuyorlar. 400 milyonu gecik kullanıcısı bulunan Whatsapp, en fazla bilinen ve tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Fakat en iyi mesajlaşma uygulamaları arasında tek olmadığını belirtmemiz gerekir. İnternetin daha ucuz ve kullanışlı olmasından dolayı kişiler sıklıkla bu uygulamaları tercih edebiliyor.

En İyi Mesajlaşma Uygulamaları Hangileri?

Mesajlaşma uygulamaları genellikle ücretsiz olarak sunuluyor. Zaten ücretli olanların çok fazla tercih edilmediğini pek çok kişi bilmektedir. Uygulamalar ise ek gelirlerden faydalanabiliyor veya özel paket satışı yapabiliyorlar.

  • Whatsapp: Herkesin kullandığı ve vazgeçilmez mesajlaşma uygulamaları arasında yerini alan Whatsapp ile video, ses, mesaj, fotoğraf, arma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Line: En sık kullanılan uygulamalardan bir diğeri de Line uygulaması. Televizyon reklamlarında bile karşımıza çıkmayı başaran mesajlaşma uygulamaları arasında en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu uygulama ile mesaj ve sesli görüşmelerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.
  • Viber: WİFİ veya mobil veriyle kullanabileceğiniz bu uygulamayla yurtdışı ve yurtiçi görüşmeler yapabilirsiniz.
  • Telegram: Hiçbir verisini paylaşmayan mobil uygulama, özellikle gizlilik isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Tüm dünyada popüler olmayı başaran Telegram siyasi kişiler tarafından da tercih ediliyor.
  • WeChat: Özellikle Çin’de sıkça kullanılan bu uygulamayı Türklerinde tercih ettiğini söyleyebiliriz.
  • Skype: Yıllardır var olan Skype mobil uygulama olarak da oldukça başarılı. Mesajlaşma, sesli ve görüntülü aramalarınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Messenger: Facebook’a ait olarak geliştirilen uygulama, milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Uygulama üzerinden mesaj gönderebilir, sesli ve görüntülü armalar yapabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P