HTC U 11 Özellikleri Nasıl Olacak

HTC U 11 Özellikleri Nasıl Olacak

Akıllı telefon piyasasında söz sahibi olan marka HTC, ülkemizde de oldukça popüler bir şekilde kullanılmakta. Bu alanda Apple, Samsung gibi daha köklü kuruluşlar arasında son derece iyi bir varlık gösteren HTC, bu kez yeni amiral gemisi ile göründü. Bildiğiniz gibi bu alanda son derece farklı bir yapıya sahip. Ürettiği telefonlar ile gündeme oturmayı başarmış ve kendine hayran bırakan tasarımları bulunan telefonlar ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkmıştır. Peki HTC U 11 özellikleri nasıl olacak, biliyor musunuz? Tam ve net bir şekilde söyleyebilmek için yarını, yani 16 Mayıs’ı beklemek gerekecek ancak sızan özelliklerini sizlerle paylaşabiliriz.

HTC Yeni Amiral Gemisi İle Karşınızda

Akıllı telefon piyasasına bomba gibi düşecek özellikler ile karşımıza çıkan HTC, bu kez U 11 modeli ile telefon severlerin gönlünü çalacak gibi duruyor. Peki HTC U 11 özellikleri hakkında bilginiz var mı?

Ekran: QHD çözünürlükte 5.5 inç ekrana sahip olacak. Bu özelliği ile beğenileceğe benziyor.

İşlemci: Sekiz çekirdekli Qualcomm – 2.4 GHz hıza sahip olması bekleniyor. Snapdragon 835 işlemci olacak. Bu özelliği 16 Mayıs 2017 Salı günü tam olarak belli olacak.

RAM: 4 GB RAM’e sahip olacak bu telefon, oldukça dikkat çekiyor. Bununla birlikte dahili depolama alanı ideal bir şekilde ayarlanmış gibi duruyor.

Depolama Alanı: Telefon için dahili depolama alanı 64 GB olarak belirlenmiş. İdeal bir seçenek olsa da birçok telefon modelinin artık 64 GB’a yer vermediklerini de söylemek gerekir.

Kamera: Arka kamerasının ön kameradan daha düşük çözünürlüğe sahip olduğunu söylemek doğru olacaktır. Ön kamerası 15 MP ve arka kamerası 11 MP olarak ayarlanmıştır.

HTC U 11 modeli ile resmi olarak 16 Mayıs 2017 Salı günü akıllı telefon severlerin karşısına çıkacak. Özellikleri ile kendine hayran bırakan bir yapısı olacak gibi duruyor. Fiyata gelince, farklı bir fiyat politikası uygulanabilir. Piyasadaki diğer telefon üreticilerinden daha uygun seçenekleri bulunabilir. Şu anda tahmini olarak bir şey söylemek zor ancak her şey Salı günü belirlenecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P