Mettme Mobil Uygulaması

Mettme Mobil Uygulaması

Mettme, yeni nesil arkadaş edinme ve sohbet etme uygulamasıdır. Mettme uygulaması sayesinde çevrenizdeki kişilerle veya belirlediğiniz kriterlere uyan kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. İnternet akımının arttığı şu günlerde arkadaşlık için bu tür uygulamaları kullanan kişi sayısı oldukça fazla. İnsanlar Mettme uygulaması üzerinden aradığı kriterlere sahip kişileri bularak arkadaş olabiliyorlar. Üstelik uygulama üzerinde sosyal medya gibi paylaşımlar yapabiliyor ve başkalarının paylaşımlarını takip edebiliyorsunuz.

Mettme Nasıl Üye Olunur?

Üyelik işlemlerinize başlamadan önce, cep telefonu marketinizden Mettme uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Ücretsiz olarak yapılabilen indirme işlemi sonrasında uygulamayı açarak ad, soyadı, mail, şifre, cinsiyet ve konum gibi bilgileri yazarak basit bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Mettme indir işleminiz esnasında WİFİ bağlantısı veya veri bağlantısı kullanabilirsiniz. İsteyen kullanıcılar sosyal medya hesaplarıyla bağlantı kurabilirler.

Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından üst kısımda bulunan “Tanış” seçeneğine tıklayarak etrafınızdaki kişileri görebilirsiniz. Tercih edeceğiniz cinsiyette konumunuza en yakın kişileri görebilirsiniz. Seçtiğiniz profili arkadaş olarak ekleyebilir ve paylaşımlarını görebilirsiniz. Karşı taraf sizi kabul ederse sohbet etmeye de başlayabilmeniz mümkün. Yaptığınız Mettme indir işlemi gibi, bu işlemlere de herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Uygulama ücretsiz kullanılabiliyor. Yaptığınız görüşme sonrasında bir rahatsızlık yaşadıysanız veya kişinin sizi görmesini istemiyorsanız kişinin profilini engelleyerek ulaşmasını önleyebilirsiniz.

Mettme Sohbet Etme

Beğendiğiniz kişiyle sohbet etmek istiyorsanız, karşı tarafında sizi kabul etmesi gerekir. Karşı taraftan kabul almadığınızda sohbet edemez hatta engellenebilirsiniz. Mettme uygulamasını cep telefonunuzdan açtıktan sonra, profilinizi eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız. Resim olarak en beğendiğinizi koyabilirsiniz. Bu sayede daha fazla kişi talip olacaktır. Karşılıklı olarak anlaştığınız kişiyle dilediğiniz zaman konuşmaya başlayabilirsiniz. Hatta belki dışarıda bir kahve içmeye ile gitmek isteyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Mettme, en başarılı arkadaşlık uygulamalarından birisidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P