İŞTE İRFAN CAN KAHVECİ’NİN ALDIĞI ÜCRET!

İŞTE İRFAN CAN KAHVECİ’NİN ALDIĞI ÜCRET!

Fenerbahçe ve Galatasaray arasındaki bu seneki transfer mücadelesinin kazananı Fenerbahçe oldu. Süper Lig ara transfer döneminin sonuna doğru Medipol Başakşehir FK oyuncusu İrfan Can Kahveci Fenerbahçe sözleşmeleri imzaladı. İnstagram hesabından Fenerbahçe taraftarlarına destekleri için teşekkürlerini ileten milli futbolcu İrfan Can Kahveci ‘’Şimdi ait olduğum yerde, Çubuklu formanın hakkını vererek yepyeni bir yola çıkıyorum.’’ açıklamasında bulundu.

İRFAN CAN KAHVECİ DÖRT BUÇUK YILLIK SÖZLEŞMEYİ İMZALADI

Fenerbahçe ve Galatasaray arasında uzun ve çekişmeli bir transfer mücadelesinden sonra Fatih Terim Stadyumu’nda dört buçuk yıllık sözleşmeyi imzaladı. Sarı-lacivert formayı giyen 25 yaşındaki İrfan Can Kahveci’nin ise ne kadar kazanacağı belli oldu.

Kahveci Fenerbahçe’den yıllık 1,7 milyon euro yaklaşık 15 milyon TL kazanacak. Bu rakama maaş ve bonuslarda dahil. Fenerbahçe transfer için Medipol Başakşehir FK’ne yedi milyon euro ödeyecek. Sarı-lacivertliler İrfan Can Kahveci transferi için ise Başakşehir’e imza parası ödenmeyecek.
Kamuoyu Aydınlatma Platformu’nun milli futbolcu İrfan Can Kahveci transfer anlaşmalarından sonra ‘’Medipol Başakşehir FK kulübüne toplam transfer bedeli olarak 7.000.000 Avro+KDV ödenecektir.
Transfer bedeline ilaveten, futbolcunun kulübümüzde oynadığı süre boyunca gerçekleşecek sportif başarılarımıza bağlı olarak azami 1.000.000 Avro+KDV bonus bedeli Medipol Başakşehir FK Kulübüne ödenecektir. Futbolcu’nun 3. bir kulübe transfer olması halinde, 11.000.000 Avro’yu aşan tutarın %20 + KDV’si, Medipol Başakşehir FK ‘e ödenecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P