Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Daha önce kaç kez taşınmanız gerekti? Kendi imkanlarınızla mı taşındınız yoksa bir firma ile mi anlaştınız? Hangisinde ne gibi zorluklarla karşılaştınız? Ankara evden eve nakliyat taşınma zorluklarına birlikte bir göz atalım.

            Kendi İmkanlarınızla Taşınırsanız

            Kendi imkanlarınızla taşındıysanız eğer şu gibi zorluklarla karşılaşabilirsiniz:

  1. Eşyalarınızı tek tek paketlemeniz birkaç gününüzü alır
  2. Doğru paketleme malzemesini bilmezseniz kırılacak eşyalarınızı düzgün paketleyemezsiniz.
  3. Sadece bir nakliyeci aracı bulmak zorunda kalırsınız ki bu da demek oluyor ki tüm eşyalarınızı kendi gücünüzle taşımalısınız
  4. Büyük eşyalarınızı taşırken doğru kaldırma ve taşıma tekniklerini bilmezseniz öncelikle kendinize zarar verebilirsiniz sonrasında ise eşyanıza. ( Bu uğurda nice buzdolapları, çamaşır makinaları darbelerle yamuk yumuk hale gelmiştir)
  5. Kırılacak eşyalarınızı taşıma sırasında oldukça fire vererek yerine ulaştırabilirsiniz.
  6. Taşınılan ya da taşınılacak yer yüksek bir apartmanın üst katlarında ise bu sizin için oldukça yorucu olacaktır çünkü eşyalarınızı tek tek merdivenlerden indirmeniz ya da çıkarmanız gerekmektedir.

Profesyonel Olmayan Firma ile Taşınırsanız

Taşınma işini kendi başınıza yapmak istemezseniz ama doğru firmayı bulamazsanız

ne gibi zorluklar oluşabilir bir de onlara bakalım.

  1. Eşyalarınız düzgün paketlenmez
  2. Eşyalarınız özensiz bir biçimde taşındığı için kırılma, darbe görme ya da kaybolma gibi aksiliklerle karşılaşabilirsiniz
  3. Karşılaştığınız aksilikleri gidermek için ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri ya da sorumlu kişi bulamazsınız

Ankara Mamak evden eve nakliyat

Yukarıda anlattığımız aksiliklerle karşılaşmamak için tecrübesine ve profesyonelliğine güvendiğiniz bir firma ile çalışmak size her anlamda kazanç sağlar. İşini özenle yapan, profesyonel ekipman ve ekiplerle çalışan sektör öncüsü firmamız ile taşınma işinizi biz üstleniyoruz. Mamak evden eve nakliyat olarak işin ne kadar zahmetli ve özen gerektirir olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz taşınması gereken eşyalarınızı tasnif ederek işe başlar. Kırılacak olan eşyalarınız güvenilir paketleme ekipmanlarımızla paketlenir, profesyonel ekiplerimizce taşınır ve yerlerine yerleştirilir.

Yüksek bir apartmanın üst dairelerinden birinden taşınıyor veya birine yeni taşınıyorsanız teknolojik asansörlü taşıma sistemimizle en az sayıda insanla en yüksek kapasiteli eşyanız asansörümüze yüklenir ve indirilir. Böylece kırılmasının ya da darbe almasının en yüksek ölçüde önüne geçilmiş olur.

İşinin ehli olduğunu kanıtlamış nakliye firmamız ile çalışmak size vakit kazandırırken oluşabilecek kayıpların önüne geçerek nakit de kazandırmış olur. Böylece stresli taşınma işinin stresinden tamamen kurtulmuş olursunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P