PS5 TÜRKİYE’DE NE KADAR OLACAK?

PS5 TÜRKİYE’DE NE KADAR OLACAK?

PlayStation resmi twitter hesabından yaptığı ‘’PlayStation 5 Dijital Sürüm Şubat 2021’de 5999 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla oyuncularla buluşuyor. #PS5’’ açıklaması ile kullanıcılarına yeni haberini duyurdu. Bir Japon teknoloji firması olan Sony, Playstation’ın son çıkan ürünü olan PS5’in disksiz sürümünün Türkiye’deki satış fiyatını açıkladı. Firma Playstation 5 Türkiye satış fiyatını 5999 TL olarak belirledi.

PLAYSTATİON 5 DİJİTAL SÜRÜM SATIŞ FİYATI AÇIKLANDI

İlk olarak Sony Computer Entertainment 1994 yılında üretilen oyun konsolu PlayStation (PS) satışa çıktığı tarihten beri dünya çapında büyük bir popülerlik kazandı. Video oyun konsolunun satışı başladıktan kısa bir süre dünya genelinde milyonlarca satışı gerçekleşti. PlayStation (PS) en çok satılan ve en çok sevilen video oyun konsolu olma özelliği taşıyor.

PlayStation 5 ise Kasım 2020 yılında Türkiye’de satışa sunulmuş ve raflarda yerini almıştı. Geçtiğimiz aylarda ise  PlayStation’ın son çıkan ürünü PlayStation 5 disksiz dijital sürüm sürümün üretiminin duyurusu yapılmıştı. Disksiz olma özelliği taşıyan ürün resmi açıklamalara göre PlayStation 5 disksiz dijital sürüm 2021 Şubat ayında satışa çıkacak. Kesin tarih belirtilmeyen ancak tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa çıkacak. olan oyun konsolu PlayStation 5’in disksiz sürümününün Türkiye satış fiyatı 5999 TL. PlayStation 5 disksiz dijital sürümü yurt dışında ise Amerika Birleşik Devleti’nde 399$ ve Avrupa birliği ülkelerinde ise 399€ fiyatları ile alıcıları ile buluşacak. Ürünün PlayStation 5’ten farklı olarak disksiz olma özelliği taşıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sıra TAKIMLAR O P